Dovoz vozidiel

Dovoz aut zo zahraničia -
Dovážame kvalitné a preverené vozidlá

Ak ešte stále váhate nad touto možnosťou, a pýtate sa samých seba prečo by ste tak mali urobiť, urobili sme pre Vás krátky zoznam dôvodov, prečo je dovoz tá najlepšia voľba:

Auto pôvodom z Nemecka, ktoré má najezdených okolo 150 000 km je v porovnateľnom technickom stave ako slovenský automobil s najazdenými 70- 100 000 km. Hlavným dôvodom sú kvalitnejšie cesty, kvôli ktorým nemecké auto netrpí tak ako u nas. Dôležitý je i spôsob jazdy, ktorý je úplne odlišný od motoristov na Slovenku a preto je stav dovezených automobilov omnoho lepší. Netreba zabúdať ani na pravideľné servisné prehliadky v Nemecku, ktoré taktiež kladne prispievajú k technickému stavu vozidla.

Automobily z krajín Beneluxu a Nemecka majú jasný pôvod. Ich minulosť je bez náznakom pozmeňujúcich identifikačných prvkov. To Vám zabezpečuje istotu, že nekúpiť auto po búračke s opravenou karosériou, čo sa často deje na Slovensku. Povinnosťou dovozu je kontrola originality, ktorá potvrdí pravosť vozidla.

Iste máte vysnívaný model automobilu s určitou farbou, výbavou a stropom ceny, ktorú ste ochotný za takéto vozidlo dať. Slovenský trh je ale obmedzený, čo núti kupujúcich uľavovať z podmienok. Zahraničný trh je viacmenej rozmanitý. Len Nemecko má na výber približne 50 miliónov automobilov, kde sa šance na nájdenie vozidla s vysnívanými paramterami rapídne zvyšujú.

Pravidelná starostlivosť a ošetrovanie zahraničných majiteľov spôsobuje neporovnateľne vyššiu kvalitu laku automobilov z dovozu. Je na mieste spomenúť i častejšiu výmenu mycích liniek v zahraničí oproti slovenským, kde sa menia menej často, čo spôsobuje neskôr poškodenie laku automobilov. Taktiež interiér vozidla je na omnoho lepšej úrovni v autách z dovozu.

Pre porovnanie- pri nižších kategóriách vozidiel zaplatíte približne podobnú cenu auta kúpeného na Slovensku a v Nemecku (ak pripočítame náklady spojené s dovozom), no v očividne lepšej kvalite. Pri vyšších kategóriách sa dajú ušetriť tisíce eur v závislosti od modelu, stavu, výbavy.

Máte možnosť voľby, v ktorej spoločnosti si auto kúpite. My sme tu pre Vás pred i po zakúpení vozidla a Vaša spokojnosť je pre nás prvodadá.

Ceny dieselov v Nemecku spadli na minimum. Nový Passat tu získaš o tisícky eur lacnejšie.

  • Pa­nika, ktorú spô­so­bilo roz­hod­nu­tie súdu v Ne­mecku spus­tila ma­sívne pre­daje vo­zi­diel s naf­to­vými mo­tormi
  • Ak máš zá­u­jem o die­sel, tak práve te­raz je ten naj­lepší čas na ná­kup zo za­hra­ni­čia
  • V Ne­mecku to­tiž kle­sajú ceny všet­kých die­se­lov, bez ohľadu na to, či ide o ojaz­dené alebo nové vo­zidlá
  • Dovoz aut zo zahraničia na objednávku je najlepšie cez premium import. Ak ste sa nerozhodli pre dovoz auta zo zahraničia, odporúčame si pozrieť našu ponuku jazdených vozidiel.
Back to top